Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kvejgárská loď a primalex proti Dracovi a SBOHEM, KACHNY!

29. 7. 2008
Nuže jsem opět zpět a kromě částečné lobotomie už jsem málem překonala boreliózu a rozbily se mi reprobedny k počítači. Rozbily v tom smyslu, že jsem málem přetrhla kabel, vrážela s nima do zdi, mrskala do stolu kabelem a nakonec do jedné té chudinky malé zabodla nůžky střední velikosti, které jsem v tom amoku ani nemohla vyndat.
Takže jsem na sluchátkách.

Rovněž jsem objevila novou trasu na kolo. Né tu, při které krmím kachny rohlíkem, takže bez drobků na kalhotách si připadám o něco kultivovaněji. Hádejte, kde rohlík skončí, když kachny nepřijdou/nepřiplavou/nepřiletí. Kurňa, to jsou ale multifunkční stvoření.
No zkrátka ho zdlábnu a dva dny je mi blbě z toho dva tejdny starýho rohlíku. Odborně se tomu říká "dvě ku dvěma".

Jenže takhle trasa je dost zrádná. Jezdí se totiž takovýma úzkýma cestičkama kolem jezera, kde bývá dost lidí, kteří se dokonce někdy opováží chodit proti vám!

To jeden člověk uhne doleva, jeden doprava, třetí jde těsně podél prostřední strany, přičtěte k tomu fakt, že cesta je úzká jeden metr, a najednou se řítíte do skupinky plné vřeštících dětí, uražených rodičů a zmatených psů.


Taky jsem jednou vyjela z nějakého lesového porostu a jeden cca dvanáctiletej kluk, co stál na břehu s rodičema, se mi začal smát.
Jediné, co ho omlouvá, je to, že vypadal přesně jako Draco Malfoy ve třetím díle.
Stejně si ale myslím, že bych s sebou měla nosit zrcátko, abych si včas všimla, jestli náhodou na hlavě nemám ptačí hnízdo i se sovou nebo listí ve tvaru horské ovce. Když už si budu brát zrcátko, tak možná i pár šminek, parfém, empétrojku, papír a tužku, možná i polštářek, něco k jídlu, láhev s pitím, nejspíš taky pár zásadních kusů z mého šatníku, tempery, lampičku, župan, našich pět koček, nástěnku, džbán na mléko, mléko do džbánu na mléko, kaktus a fíkus, všechny díly Harryho Pottera, postel, troubu a nějaké recepty, zánovní koberec, houpací síť, Primalex, kohouta, abych věděla, kdy je ráno, pirátskou pásku na oči, Perperuum Mobile, pár stolních her včetně Malého rybáře, samolepky, nafukovacího žraloka, náhradní kliku, průkazku do knihovny, Kvejgárskou válečnou loď, autíčko na ovládání, rozkládací lehátko a možná, když zbyde místo, bych mohla na vrch přihodit videokazetu s návodem, jak oživit manželství.
Člověk nikdy neví...
Člověk nikdy neví.

Takže Hare schody, Hare vesmír, Hare peří, Hare Potter, Hare modrá a Hare program "writing slash, eating cake & feeling fat" !

P.S.: Možná tu udělám rubriku na své slashe, ale nevím...
P.S.S.: A MOŽNÁ PŘIJDE I KOUZELNÍK!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mrkev kedluben petržel !!

(vole, 25. 8. 2008 20:10)

já myslela, že když nemáš ráda HP, tak nečteš slash... a co to nevidím, respektive nečtu, ty jsi takové fanatik trpící slashotidou typu A, B i C!

P.S.: nebo ne? :D

~~~

(d.05, 25. 8. 2008 15:06)

P.S.: Možná tu udělám rubriku na své slashe, ale nevím...

ty píšeš? vau! teda ne že by tyhle články zde nebyly i tak dost kruté :D

hele!

(enwkfnownegvneogeongodogw, 4. 8. 2008 21:30)

já ještě nevím.... navíc jsem ho ani nedopsala.... je to hrozně zamotaný, harry pohlédne do budoucnosti a uvidí sám sebe, jak má školní trest se snapeem, ten za ním přijde do jeho ložnice a uvidí ho jak.... a to bude překvápko, i když asi každý tuší :D

slashe slashe !!!

(elíííška, 4. 8. 2008 17:31)

chceme slashe chceme slashe slashe slashe !! :D